Scroll Top
Poďakovanie
❤️ POĎAKOVANIE ❤️

 

Touto cestou sa chceme poďakovať celému oddeleniu Neurocentra – detskej neurochirurgie a Detskej klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny.

 

Naša 9 ročná dcérka Lea utrpela v dôsledku autonehody vážny úraz hlavy a čeľuste. Rýchlou zdravotnou službou bola prevezená do FNSP Nové Zámky a po vyšetreniach bol nutný prevoz do NÚDCH kde bola dcérka prijatá na Detskú kliniku anestéziológie a intenzívnej medicíny, kde strávila 3 dni. Po troch dňoch bola preložená do Neurocentra – na detskú neurochirurgiu, z dôvodu operácie hlavy, kde sme strávili ďalší týždeň a následne ešte 3 dni.

 

Keďže väčšinu času sme strávili na oddelení detskej neurochirurgie, rada by som sa osobitne chcela poďakovať vedúcemu lekárovi oddelenia MUDr. Robertovi Chrenkovi PhD., ktorý dcérku operoval, za jeho profesionálny no zároveň veľmi ľudský prístup a MUDr. Marekovi Gregovi ošetrujúcemu lekárovi. Naše ĎAKUJEM samozrejme patrí všetkým lekárom, sestričkám a ostatným zamestnancom obidvoch oddelení ako aj pani učiteľkám v škole a v školskom klube na oddelení Neurocentra. Počas nášho pobytu s dcérkou takmer 2 týždne, sme sa stretli s vysoko profesionálnym no zároveň veľmi ľudským prístupom, s ochotou a s ústretovosťou. Dcérka na pobyt v nemocnici spomína len v dobrom a to hovorí za všetko.

 

ĎAKUJEME za starostlivosť a veľmi si vážime milé a povzbudzujúce slová počas celého nášho pobytu.

Nižšie pripájame reakcie na poďakovanie z Facebooku.

Autorka poďakovania: rodina pacientky
Autor ilustračnej fotografie: 🇸🇮 Janko Ferlič on Unsplash, zachytenie obrazovky komentárov pod príspevkom na Facebooku, upravené. Originálny príspevok nájdete na tomto linku.
Fotografie v príbehoch sú ilustračné.